wikishimi.com

شرکت‌ها یکی پس از دیگری در مسیر پایداری گام برمی‌دارند

شرکت‌ها یکی پس از دیگری در مسیر پایداری گام برمی‌دارند

این نمونه‌ها دارای کیسه‌های چندلایه پلی‌پروپیلن با ممانعت فوق‌العاده بالا هستند که با یک لایه مانع فلزی یا اکسید آلومینیوم شفاف و همچنین یک چسب مانع و/یا روکش بدون حلال ارائه می‌شوند.

اختصاصی ویکی‌شیمی: تامین‌کننده خدمات و تجهیزات بسته‌بندی و برچسب BOBST از راه‌اندازی نمونه‌های "نسل 2" از بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر با ممانعت بالا که با امکان بازیافت طراحی شده‌اند، خبر داده است.

طبق گزارش BOBST، نمونه‌های "نسل 2" نقطه عطفی در فعالیت این شرکت برای جایگزینی ساختارهای بسته‌بندی چندماده‌ای غیرقابل‌بازیافت با جایگزین‌های تک‌ماده‌ای مناسب برای بازیافت است. این شرکت می‌گوید از "نسل جدید پلیمر" برای ایجاد نمونه‌ها استفاده کرده است.

BOBST پس از عرضه نمونه کیسه‌های استندآپ تک ماده‌ای خود در K 2019، می‌گوید که به همراه شرکای خود به سرمایه‌گذاری و تحقیق در مورد نمونه‌ها ادامه داده است. این شرکت می‌گوید که هدف آن برآوردن تمام الزامات صنعت از نظر قابلیت پردازش، ایمنی حائل و کیفیت بصری است.

ظاهرا نمونه‌های نسل 2 دارای کیسه‌های چندلایه پلی‌پروپیلن با ممانعت فوق‌العاده بالا هستند که با یک لایه مانع AluBond فلزی یا اکسید آلومینیوم شفاف (AlOx) و همچنین یک چسب مانع و/یا روکش بدون حلال ارائه می‌شوند.

بر اساس گزارش‌ها، دیگر ویژگی‌ها شامل فلکسو UV و چاپ جوهرافشان دیجیتال روی کیسه‌های پلی‌پروپیلنی با فلز AluBond است. BOBST اضافه می‌کند که این گزینه دوباره با چسب بدون حلال برای کیسه تک‌ماده‌ای که برای بازیافت طراحی شده است، ارائه می‌شود.

نیک کوپلند، مدیر تحقیق و توسعه BOBST، می‌گوید: "یافتن جایگزین‌های پایدار برای پلاستیک‌های غیر قابل بازیافت یکی از مهمترین چالش‌های عصر ما است. این یک چالش خاص برای بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر، مانند بسته‌بندی مواد غذایی است که حفاظت بالا در برابر اکسیژن و آب مانع خراب شدن محتویات می‌شود و در حال حاضر توسط بسته‌بندی‌های چندلایه و چندماده‌ای که قابل بازیافت نیستند، ایجاد می‌گردد. این نسل جدید از ساختارهای تک‌ماده‌ای با ممانعت بالا، ما را یک قدم به توانایی ارائه راه‌حل‌های کاملا قابل بازیافت جایگزین بسته‌های غیرقابل‌بازیافت نزدیک می‌کند. همکاری با کل زنجیره ارزش نه تنها سریعترین، بلکه تنها راه کمک به تسریع حرکت بازار به سمت اهداف بلندپروازانه پایداری است. خوشحالیم که بخشی از این تیم آگاه و نوآور هستیم و راه‌حل‌های نسل بعدی را به بازار عرضه می‌کنیم. "

راه‌اندازی این نمونه‌ها به دنبال این است که به مشارکت‌های موجود BOBST در پایداری و مدور بودن در بخش بسته‌بندی و تولید برچسب بیفزاید. در سال 2019، BOBST  به دلیل نوآوری‌های IoD و DigiColour در ماشین‌آلات بسته‌بندی در جوایز پایداری طلا دریافت کرد.

کانگورو

ویرا صنعت دقیق پارس

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب