wikishimi.com

جایگزینی پایدار برای محموله‌های EPS سنتی

جایگزینی پایدار برای محموله‌های EPS سنتی

جایگزینی پلی‌استایرن منبسط شده با فوم PLA Bioffex باعث کاهش مصرف نفت و آب، انتشار گازهای گلخانه‌ای و ضایعات در حمل و نقل زنجیره‌ای سرد سنتی می‌شود.

اختصاصی ویکی‌شیمی: صنایع Lifoam به عنوان یک بخش تجاری و زیرمجموعه محصولات LifeMade، جایگزینی پایدار برای محموله‌های EPS سنتی که معمولاً برای محصولات حساس به دما استفاده می‌شود، معرفی کرده است.

این محصول که Envirocooler نامیده می‌شود، یک حمل‌کننده عایق ساخته شده با فناوری Bioffex است- یک فرآیند تولید اختصاصی با مواد اولیه گیاهی برای ایجاد یک فوم عایق جدید که از اجزای 100 درصد تجدیدپذیر تشکیل شده است.

جایگزینی پلی‌استایرن منبسط شده با فوم PLA Bioffex، که از استانداردهای ASTM D6400-19 برای کمپوست‌پذیری صنعتی برخوردار است، باعث کاهش مصرف نفت و آب، انتشار گازهای گلخانه‌ای و ضایعات در محل‌های دفن زباله که در حمل و نقل زنجیره‌ای سرد سنتی مشاهده می‌گردد، می‌شود. فناوری Bioffex به بسته‌بندی، مانند حمل‌کننده عایق Envirocooler اجازه می‌دهد تا در کمتر از سه هفته تجزیه شده و مجدداً به زمین برگردد و تأثیرات زیست‌محیطی را کاهش دهد.

علاوه بر ویژگی تجدیدپذیری، حمل‌کننده عایق Envirocooler عملکردی قابل مقایسه با حمل‌کننده‌های فوم EPS سنتی ارائه می‌دهد و با کنترل درجه حرارت از محموله محافظت می‌کند. این فناوری با مشخصات دقیق حمل و نقل برای محصولات حساس به دما، ترکیبی مناسب برای شرکت‌هایی است که به دنبال جایگزین‌های پایداری هستند که باعث کاهش ضایعات و تاثیر بر محیط‌زیست می‌شود در حالی که استانداردهای عملکردی سختگیرانه‌ای را رعایت می‌کنند.

مارک گتیگ، مدیر عامل LifeMade گفته است: "ما از دیدن این محصول و تأثیر مثبت آن بسیار هیجان‌زده هستیم زیرا فوم EPS سنتی را با مواد تجدیدپذیر و زیست‌پایه جایگزین می‌کنیم و در کمتر از سه هفته تخریب می‌شود. شرکت‌ها می‌توانند همان عملکرد، اعتبار، کیفیت و قابلیت استفاده از EPS سنتی را در عین کاهش ردپای محیطی خود انتظار داشته باشند."

ویرا صنعت دقیق پارس

پیکنیک برند

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب