wikishimi.com

گام جدید LG Chem به سوی پایداری

گام جدید LG Chem به سوی پایداری

سرمایه‌گذاری 2.6 تریلیون وونی LG Chem کره در 10 کارخانه برای تولید مواد سازگار با محیط زیست

اختصاصی ویکی‌شیمی: LG Chem به عنوان بزرگ‌ترین شرکت شیمیایی کره‌، سرمایه‌گذاری داخلی وسیعی برای تقویت مواد سازگار با محیط‌زیست در بخش پتروشیمی انجام خواهد داد که برای هدایت ساختار کسب ‌و‌ کار به سمت مشاغل پایداری با ارزش افزوده بالا و مواد سازگار با محیط‌زیست است.

در نوزدهم آگوست، LG Chem اعلام کرد که تا سال 2028 در مجموع 2.6 تریلیون وون کره سرمایه‌گذاری می‌کند تا در مجموع 10 کارخانه برای موادي از جمله PBAT و POE زیست‌تخریب‌پذیر برای فیلم‌های خورشیدی، در مجتمع Daesan خود در استان چونگنام بسازد.

با شروع ساخت کارخانه‌های PBAT (پلی‌بوتیلن‌آدیپات كو ترفتالات) و POE (پلی‌الفین الاستومر) در سال جاری، شرکت LG Chem قصد دارد مجتمع Daesan را به عنوان یک محل برای برگزاری همایش‌های مشاغل مبتنی بر ESG، از تولید مواد اولیه زیستی تا مواد سازگار با محیط‌زیست، بازیافت ضایعات پلاستیکی و کاهش گازهای گلخانه‌ای تا سال 2028 توسعه دهد.

با شروع ساخت و ساز در سال جاری، کارخانه PBAT با ظرفیت سالانه 50 هزار تن و کارخانه POE با ظرفیت سالانه 100 هزار تن ساخته می‌شود.

هدف هر دو کارخانه تولید تجاری در سال 2024 است. در نتیجه انتظار می‌رود که سود فروش از 470 میلیارد وون کره در سال فراتر رود.

انتظار می‌رود مصرف PBAT و POE به دلیل افزایش تقاضا برای پلاستیک‌های مستهلک و گسترش انرژی‌های جدید و تجدیدپذیر به دنبال روند ESG، تا سال 2025 به طور متوسط ​​سالانه 30 درصد رشد کنند.

PBAT یک رزین تجزیه‌پذیر است که به سرعت در طبیعت تجزیه می‌شود و انتظار می‌رود در حل مشکلات زیست‌محیطی مانند پلاستیک‌های زائد کمک بزرگی باشد.

POE عایق است و از رطوبت بالا جلوگیری می‌کند و دارای بازده خوب برای تولید برق است، بنابراین تقاضای آن برای استفاده در فیلم‌هایی که از صفحات خورشیدی محافظت می‌کنند و اتلاف انرژی را به حداقل می‌رسانند به سرعت در حال افزایش است.

در مورد POE ، LG Chem در حال حاضر دارای کارخانه‌ای با ظرفیت سالانه 280 هزار تن در Daesan است و هنگامی که توسعه کارخانه 100 هزار تنی به پایان رسید، ظرفیت تولید POE در مجموع به 380 هزار تن افزایش می‌یابد و انتظار می‌رود از نظر ظرفیت تولید به رتبه دوم جهان برسد.

ضمنا، LG Chem  یک قرارداد سرمایه‌گذاری (MOU) با استان چونگنام و شهر سئوسان امضا کرده تا سرمایه‌گذاری برنامه‌ریزی شده بتواند بدون مشکل انجام شود.

از طریق این توافقنامه، LG Chem علاوه بر محل موجود در مجتمع Daesan، یک محل جدید اضافی با مساحت 790 هزار متر مربع فراهم کرد و تصمیم گرفت از آن برای تأسیس کارخانه جدید و سرمایه‌گذاری در زمینه مواد و فرآیند‌های سازگار با محیط زیست استفاده کند.

LG Chem گفت که انتظار می‌رود این سرمایه‌گذاری از طریق ایجاد اشتغال مستقیم برای حدود 400 نفر به احیای اقتصاد محلی کمک کند.

ویرا صنعت دقیق پارس

پیکنیک برند

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب