wikishimi.com

فیلم بسته‌بندی جدید دارويي PET قابل بازیافت است

فیلم بسته‌بندی جدید دارويي PET قابل بازیافت است

یک شرکت آمریکایی اولین فیلم بسته‌بندی حبابی دارویی صد در دصد قابل بازیافت است.

اختصاصی ویکی‌شیمی: پیشرفت در زمینه بسته‌بندی‌های پایدار در بازار دارویی با عرضه kpNext، به عنوان اولین نوآوری بازار در فیلم‌های بسته‌بندی حبابی داروييPET قابل بازیافت توسط شركت Klöckner Pentaplast (kp) ادامه یافت. این محصول از یک ماده قابل بازیافت در سطح جهاني تولید شده و کد #1 را در جریان بازیافت PET دریافت کرده است.

KpNext تنها بسته‌بندی دارويي قابل بازیافت PET است که 100 درصد با تجهیزات دارویی فرم دادن، پر‌کردن و مهر و موم (FFS) سازگار است.

این ماده به خوبی مواد مرسوم عمل می‌کند و جایگزینی برای فیلم‌های بسته‌بندی دارويي استاندارد است. شرکت‌های دارویی و مبدل‌ها می‌توانند از kpNext در خطوط FFS خود بدون از دست دادن سرعت خط و یا نیاز به دوباره كاري استفاده کنند.

دنیل استاگنارو، سرپرست فناوری می‌گوید: "بسته‌بندی دارویی فعلی به عنوان کد #7 طبقه‌بندی شده ‌است و از یک ساختار چند ماده‌ای تولید می‌شود، که قابل بازیافت نیست و بنابراین در محل دفن زباله دفن یا سوزانده می‌شود. شرکت‌های دارویی تولید‌کنندگان بسته‌بندی دارويي را برای راه‌حلی مسئولانه و قابل بازیافت به چالش کشیده‌اند. شركت kp با kpNext به این چالش‌ها پاسخ داده است. "

اين فیلم نتیجه سه سال تحقیق و توسعه اين شرکت در آزمایشگاهی برای توسعه برنامه‌های کاربردی واقع در شارلوتسویل، ایالت VA است.

در هنگام راه‌اندازی، دکتر Jorg Schneewind، رئیس بخش PHD  شركت kp، اظهار داشت: "kpNext نمونه‌ای از برتری در نوآوری محصول است زیرا طوري طراحی شده که قابل بازیافت باشد و بار مشتریان را برای سازگاری با فیلم پایدار بر دوش می‌كشد و با تجهیزات سازگار است. این یک نقطه عطف واقعی برای صنعت و kp است. "

 

ویرا صنعت دقیق پارس

پیکنیک برند

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب