wikishimi.com

همکاری شرکت ملی نفت مالزی با Al Babtain کویت

همکاری شرکت ملی نفت مالزی با Al Babtain کویت

بخش تولید و بازاریابی روانکار شرکت ملی نفت مالزی PETRONAS با یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های کویتی برای عرضه روغن موتور و روانکار وارد همکاری شده است.

اختصاصی ویکی‌شیمی: شرکت PETRONAS Lubricants International (PLI) که شاخه تولید و بازاریابی روانکار شرکت ملی نفت مالزی PETRONAS می‌باشد، با گروه Al Babtain، یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های کویتی، وارد همکاری شده است.

گروه Al Babtain در توزیع روغن موتور برتر PLI و روانکارهای صنعتی در کویت مباشرت می‌کند. با این همکاری، گروه Al Babtain بر فروش PETRONAS Syntium، طیف وسیعی از روغن‌موتورهای PLI برای خودروهای سواری و PETRONAS Urania برای خودروهای کامیون و ناوگان خواهد کرد.

مونیر ممنون، مدیر کل AlBabtain Auto گفت: " اضافه شدن روغن‌موتور درجه یک PLI، به طیف وسیع محصولات مجموعه ما برتری می‌بخشد و این یک مشارکت برد-برد است. ما انتظار داریم محصولات جهانی PETRONAS Syntium و PETRONAS Urania فروش را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. "

احمد الجندی، مدیر توسعه تجاری PLAL  در خاورمیانه گفت: " خاورمیانه بازاری نوظهور برای PLI است و توسعه روابط با توزیع‌کنندگان اصلی برای اطمینان از رسیدن روان‌کارهای با کیفیت ما به مشتریان بسیار حیاتی است. تخصص گروه Al Babtain موفقیت مشترک در بازار داخلی کویت و بلندپروازی‌های منطقه‌‍ای ما را تضمین می‌کند. "

PLI از مشارکت با Al Babtain برای تقویت جایگاه خود در کویت استفاده می‌کند و قصد دارد با مشارکت و گسترش شبکه توزیع‌کنندگان خود، عرضه محصولاتش برای مصرف‌کنندگان، کارگاه‌ها و مشاغل تدارکات، را توسعه دهد. علاوه بر این، PLI پیشنهادات خرید خود برای روانکارهای صنعتی برای مشاغل فعال در زمینه سیمان، تولید برق، تولید خمیر کاغذ و فولاد و همچنین معدن افزایش می‌دهد.

کانگورو

ویرا صنعت دقیق پارس

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب