wikishimi.com

راه‌حل ضد وارنیش Caltex

راه‌حل ضد وارنیش Caltex

سیستم‌های مدرن توربین مانند سیستم‌های مورد استفاده شرکت‌های تولید برق معمولا با مساله وارنیش مواجه‌اند که ممکن است بر بازده تأثیر بگذارد. Caltex می‌خواهد به مشتریان خود بگوید که این مسئله از طریق مزایای اختصاصی VARTECH Solution قابل مدیریت است.

اختصاصی ویکی‌شیمی: شرکت Caltex Business Solutions، محلول VARTECH را راه‌اندازی کرد که یک راه‌حل اختصاصی برای کنترل وارنیش در تولید برق، نفت و گاز، ساخت و ساز و سایر کاربردهای توربین در آسیا و اقیانوسیه است.

VARTECH Solution یک راه‌حل دو مرحله‌ای تشکیل شده از VARTECH Industrial System Cleaner (ISC) و طیف جدیدی از روغن‌های توربین GST Advantage است که با فناوری VARTECH فرموله شده است.

VARTECH ISC به پاك كردن وارنیشی كه در سيستم‌هاي توربين نفوذ كرده است كمك مي‌كند و روغن‌هاي توربين GST Advantage با تكنولوژي VARTECH از توربين‌ها در برابر تشكيل وارنیش جديد محافظت مي‌كند.

سیستم‌های مدرن توربین مانند سیستم‌های مورد استفاده شرکت‌های تولید برق معمولا با مساله وارنیش مواجه‌اند که ممکن است بر بازده تأثیر بگذارد. این مشکل به این دلیل بوجود می‌آید که این توربین‌های مدرن با سرعت و درجه حرارت بالاتری کار می‌کنند و رسوبات روی اجزای حیاتی تشکیل می‌شود، که متعاقباً بر تولید تأثیر می‌گذارد.

تجمع وارنیش بر سرعت انتقال حرارت بین روغن و فلز تأثیر می‌گذارد و باعث گرم و گرم‌تر شدن سیستم می‌شود. این نه تنها طول عمر تجهیزات را تهدید می‌کند، بلکه تولید را نیز تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. اپراتورهای صنعتی مدتهاست از آسیب احتمالی وارنیش مطلع‌اند كه می‌تواند به طور حتم بر كارهای آنها تأثیر بگذارد. حتی کمترین مقدار وارنیش می‌تواند منجر به ضعف عملکرد سیستم و خرابی تجهیزات در سیستم‌های توربین مدرن شود. راه‌حل‌های تجاری Caltex می‌خواهد به مشتریان اطلاع دهد که این مسئله از طریق مزایای اختصاصی VARTECH Solution قابل مدیریت است.

روغن‌های توربین VARTECH ISC و GST Advantage با فناوری VARTECH در تمام بازارهای عمده ایالات متحده، چین، خاورمیانه، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه برای پشتیبانی از نیازهای مشتریان صنعتی در بخش‌های تولید برق، نفت و گاز و تولید در دسترس هستند. در تکمیل این برنامه، برنامه روانکاری Reliability-based Lubrication (RBL) توسط Caltex Business Solutions اجرا می‌شود که مجموعه خدمات متنوعی مانند ارزیابی عملیاتی، بهترین روش‌ها و تجزیه و تحلیل روغن را ارائه می‌دهد.

کارشناسان فنیChevron ، یک محصول تمیزکننده اختصاصی ایجاد کرده‌اند که می‌تواند مستقیماً به روغن مورد استفاده در حین کار اضافه شود و سیستم وارنیش و لجن را بدون تعویض روغن تمیز کنید.

ویرا صنعت دقیق پارس

پیکنیک برند

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب