wikishimi.com

تولید اولین پلاستی‌سایزر DPHP تجدیدپذیر

تولید اولین پلاستی‌سایزر DPHP تجدیدپذیر

جهت تسهیل در استفاده توسط کاربران، Emoltene 100 Pro آماده است تا مستقیماً به فرمولاسیون‌های قابل انعطاف PVC موجود اضافه شود.

اختصاصی ویکی‌شیمی: شرکت نوآورانه Perstorp در حوزه مواد شیمیایی در بازار PVC با معرفی یک پلاستی‌سایزر معمولی که بخشی از آن از مواد اولیه تجدیدپذیر با استفاده از مفهوم تعادل جرم قابل ردیابی تشکیل شده است، گامی تازه برداشت.

Emoltene 100 Pro یک فتالات دیپروپیل هپتیل (DPHP) است که برای پشتیبانی از استفاده از منابع پایدار مانند مواد اولیه تجدیدپذیر و بازیافت شده و کاهش انتشار دی اکسید کربن در سراسر زنجیره ارزش طراحی شده است.

جهت تسهیل استفاده توسط کاربران، Emoltene 100 Pro آماده است تا مستقیماً به فرمولاسیون‌های قابل انعطاف PVC موجود اضافه شود. این پلاستی‌سایزر از نظر عملکردی مشابه Emoltene 100 فعلی است، با این تفاوت که اثر کربنی کمتری دارد.

Emoltene 100 Pro در دو گرید با سطوح مختلف از محتوای تجدیدپذیر در دسترس خواهد بود: گرید اول با 14 درصد محتوای تجدیدپذیر اکنون موجود است، و گرید دوم، با 71 درصد محتوای تجدیدپذیر قرار است در آینده نزدیک در دسترس قرار گیرد.

مارتین هانسون، مدیر بازرگانی Perstorp گفت: " مفتخریم که Emoltene 100 Pro را به سبد محصولات Pro-Environment خود اضافه کردیم. پلاستی‌سایزر اصلی Emoltene 100 را از سال 2009 به بازار عرضه کردیم و از آن زمان تاکنون عملکرد آن از نظر دوام و انعطاف‌پذیری به ویژه برای کاربردهای سخت در فضای باز ثابت شده است. این عملکرد خوب باعث شد تا همان مولکول DPHP را با طراحی پایدارتر، مطابق با خواسته‌های مشتریان و همچنین روند پایداری جهانی در صنعت خودرو و ساخت و ساز، ارائه دهیم. "

محتوای تجدیدپذیر گرید اول Emoltene 100 Pro بیوگاز است که جایگزین گاز طبیعی فسیلی به عنوان ماده اولیه می‌شود.  Emoltene 100 Proو همچنین کلیه محصولات Perstorp Pro-Environment دارای گواهینامه ISCC PLUS هستند. داشتن گواهینامه ISCC PLUS همچنین به معنای انطباق مواد اولیه پایدار با ISCC در تمام قسمت‌های زنجیره ارزش تا مبدا است. همچنین به کلیه مشتریان Pro-Environment اطلاعاتی در مورد مقدار GHG (گاز گلخانه‌ای) محصول داده می‌شود.

طی چند سال گذشته، Perstorp به طور قابل توجهی سبد محصولات 'Pro-Environment' خود را که از مواد اولیه تجدید پذیر و/یا بازیافت شده ساخته شده، گسترش داده است تا بتواند پلیول‌ها، مواد یخ‌زدایی، نرم‌کننده‌ها، اسیدها، آلدئیدها و الکل‌ها را پوشش دهد.

کانگورو

ویرا صنعت دقیق پارس

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب