wikishimi.com

تاسیسات جدید Phoenix Petroleum در اندونزی

تاسیسات جدید Phoenix Petroleum در اندونزی

خطوط تولید روانکار PNX به طور خاص برای رسیدگی به وضعیت ترافیک و آب و هوا در اندونزی طراحی شده‌اند.

اختصاصی ویکی‌شیمی: شرکت Phoenix Petroleum فیلیپین، محصول جدید خود با نام PNX Lubricants را در زیرمجموعه جدید خارجی خود Phoenix Petroleum اندونزی به فروش می‌رساند. دو سال پیش، این شرکت برنامه خود را برای سرمایه‌گذاری در حداقل پنج کشور منطقه آسیا و اقیانوسیه از جمله استرالیا، اندونزی، میانمار، تایلند و ویتنام اعلام کرد.

معاون بازاریابی Phoenix Petroluem، سلینا ماتیاس، گفت: " در حال حاضر اندونزی بیشترین جمعیت موتورسیکلت و اتومبیل در منطقه را دارد. Phoenix Petroleum با ارائه محصولات با کیفیت عالی خود را به فیلیپین اثبات کرده است و اکنون، این فرصت را داریم که برای رانندگان اندونزی ارزش و تجربه جدیدی را به ارمغان آوریم. "

وی افزود، خطوط تولید روانکار PNX به طور خاص برای رسیدگی به وضعیت ترافیک و آب و هوا در اندونزی طراحی شده‌اند.

ماتیاس گفت: "روغن موتور موتورسیکلت ما، PNX CYCLOMAX، با افزودنی HEAT GUARD ساخته شده است تا از گرم شدن بیش از حد موتور جلوگیری کند و در نهایت به مشتریان کمک می‌کند تا اهداف روزمره یا وظایف خود را بدون دردسر انجام دهند."

Phoenix Petroleum اندونزی یکی دیگر از موارد اضافه شده به بخش خارجی شرکت Phoenix Petroleum است که شامل میز معاملات نفت و LPG از طریق PNX Petroleum سنگاپور و دفتر بازاریابی و تجارت LPG آن در Phoenix Gas ویتنام می‌شود.

رئیس Phoenix Petroleum گفت: " اندونزی یکی از بزرگترین و برجسته‌ترین بازارهای پایین‌دست آسیاست، بنابراین ما آن را فرصتی بزرگ برای مشارکت و گسترش سبد سهام خود دانستیم. با استفاده از روانکارهای PNX، ما در حال گسترش توانایی‌های خود به یک قلمرو جدید هستیم و به یک شریک قابل اعتماد برای رانندگان جنوب شرقی آسیا تبدیل می‌شویم. "

ویرا صنعت دقیق پارس

پیکنیک برند

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب