wikishimi.com

عرضه محصولات آرایشی نیوآ در بسته‌بندی تجدیدپذیر

عرضه محصولات آرایشی نیوآ در بسته‌بندی تجدیدپذیر

این طرح از زمانی آغاز شد که بایرزدورف اعلام کرد در حال کار بر روی تولید بسته‌بندی‌های لوازم آرایشی پایدارتر با استفاده از پلی‌پروپیلن (PP) تجدیدپذیر پتروشیمیSABIC است.

اختصاصی ویکی‌شیمی:

شرکت نیوآ قرار است از ماه ژوئن محصولات مراقبت از صورت Nivea Naturally Good خود را با بسته‌بندی‌های سازگار با محیط زیست در بیش از 30 کشور به فروش برساند.

این طرح در اواخر سال 2020 و از زمانی آغاز شد که بایرزدورف اعلام کرد در حال کار بر روی تولید بسته‌بندی‌های لوازم آرایشی پایدارتر با استفاده از پلی‌پروپیلن (PP) تجدیدپذیر از نمونه‌کارهای TRUCIRCLE پتروشیمیSABIC  برای جایگزینی پلاستیک فسیلی است.

این پروژه با تجزیه و تحلیل جامع بازار پلاستیک‌های جایگزین آغاز شد.

مایکل بکر، رئیس توسعه جهانی بسته‌بندی در Beiersdorf می‌گوید: "بدیهی است که محصولات عالی مراقبت از پوست ما باید با بسته‌بندی‌های با کیفیت بالایی که بسیاری از نیازها را برآورده می‌کنند، تولید شوند. این نیازها از یک سو شامل ویژگی‌‌های بصری و لمسی مورد پسند مشتریان و از سوی دیگر، قابلیت بازیافت بسته‌بندی است که جنبه مهمی برای مطابقت با چشم‌انداز اقتصاد دایره‌ای محسوب می‌شود. ماده اولیه تولید شده توسط سابک، علاوه بر رویکرد پایداری که دارد، از هیچ منبع غذایی تهیه نشده است و از نظر بصری و سایر خواص قابل تشخیص از بسته‌بندی قبلی نیست. "

ایزابل هاخگز، مدیر ارشد تدارکات بایرزدورف گفت: " بایرزدورف رویکرد جدیدی را در زمینه تهیه بسته‌بندی‌ها در پیش گرفته است. اکنون با دقت بیشتری زنجیره تامین خود را بررسی می‌کند و در حال ایجاد روابط جدید با تأمین‌کنندگان می‌باشد."

بایرزدورف پس از انتخاب سابک به عنوان تامین‌کننده، برای سرعت بخشیدن به پروسه تغییر بسته‌بندی، این شرکت را به شریک مورد اعتماد و قدیمی خود Berry Global متصل کرد. با این اقدام، پروژه از زمان طرح ایده تا اجرا تنها 9 ماه به طول انجامید.

استفاده از پلاستیک تجدیدپذیر نه تنها مزیت صرفه‌جویی در منابع فسیلی را داراست، بلکه باعث کاهش انتشار دی‌اکسیدکربن می‌شود. برای تولید هر قوطی تجدیدپذیر، 76 گرم (60 درصد) دی‌اکسیدکربن کمتر نسبت به پلاستیک فسیلی منتشر می‌شود. بدین ترتیب، این پروژه به برنامه آب و هوایی این شرکت برای کاهش 30 درصدی انتشار گازهای گلخانه‌ای در کل زنجیره ارزش (محدوده 1-3) تا سال 2025 کمک می‌کند. باقی‌مانده گازهای گلخانه‌ای که نمی‌توان از انتشار آن جلوگیری کرد یا میزان آن را بیشتر از این کاهش داد، به وسیله آفست کربن از طریق پروژه‌های جنگل‌کاری خنثی می‌شود.

کانگورو

ویرا صنعت دقیق پارس

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب