wikishimi.com

تولید روغن موتور مخصوص خودروهای کارکرد بالا

تولید روغن موتور مخصوص خودروهای کارکرد بالا

روغن موتور والوولین برای مقابله با مسائل منحصر به فرد مرتبط با موتورهایی که بیش از 150 هزار مایل کار کرده‌اند، طراحی شده است.

اختصاصی ویکی‌شیمی:

شرکت امریکایی والوولین، پیشرو در زمینه عرضه برندهای برتر روانکار و خدمات خودرو، روغن موتور Valvoline High Mileage 150k خود با ویژگی MaxLifeTM Plus Technology Synthetic Blend را مخصوص پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد موتورهایی با بیش از150 هزار مایل یا 241401 کیلومتر کارکرد راه‌اندازی کرده است.

این شرکت ادعا می‌کند فرمول روغن‌موتور باعث کاهش مصرف روغن در موتورهای قدیمی و کارکرده می‌شود و Moly Additive Protection محافظت در برابر سایش را فراهم می‌کند و در نهایت، عملکرد موتور بهتر و قدرت آن بیشتر خواهد بود.

مایکل وارهولیک، مدیر فن‌آوری Valvoline، گفت: "صاحبان خودرو برای حفظ وسایل نقلیه مورد اعتماد خود تعصب و اشتیاق فراوانی دارند و Valvoline High Mileage 150k امکان حفاظت بیشتری را برای موتورهای قدیمی فراهم می‌کند. می‌دانیم که مراقبت از یک وسیله نقلیه قدیمی می‌تواند چالش برانگیز باشد، و به همین دلیل این محصول را برای کمک به مالکان برای عملکرد بهتر و طولانی‌تر موتورها تولید کرده‌ایم."

روغن موتور Valvoline TM High Mileage 150k برای مقابله با مسائل منحصر به فرد مرتبط با موتورهایی که بیش از 150 هزار مایل کار کرده‌اند، از جمله مصرف روغن، خوردگی/اکسیداسیون، سایش/خرابی سایر قطعات قدیمی، تمیزی و نشت، طراحی شده است.

این شرکت زمان‌بندی خوبی را برای معرفی این محصول انتخاب کرده است. طبق آخرین اطلاعات IHS Markit، امروزه میانگین سنی خودروها 11.95 سال می‌باشد. اثرات احتمالی شیوع کرونا باعث شده تا مدت زمان نگهداری یک خودرو طولانی‌تر شود. متغیرهایی مانند نگرانی‌های مربوط به امنیت شغلی، کم شدن تولید وسایل نقلیه در سال گذشته، اثرات کار از راه دور و کاهش کلی خریدهای غیرضروری می‌تواند از عواملی باشد که مصرف‌کنندگان می‌خواهند وسایل نقلیه خود را بیش از حد معمول نگه دارند.

گرگ بارنتسن، معاون رئیس و مدیر کل Valvoline گفت: " تقریباً از سال 2002، هر ساله میانگین سن وسایل نقلیه در ایالات متحده افزایش یافته است و انتظار داریم که آینده پرابهام پاندمی و شرایط اقتصادی این روند را شدت بخشد. بنابراین، حالا زمان خوبی برای رونمایی از این محصول جدید بود. "

کانگورو

ویرا صنعت دقیق پارس

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب