wikishimi.com

آغاز چایناپلاس 2021

آغاز چایناپلاس 2021

حضور بیش از 3,900 غرفه از 40 کشور

اختصاصی ویکی‌شیمی: چیناپلاس بزرگترین نمایشگاه تجارت پلاستیک و لاستیک در آسیا است و به طور گسترده‌ای توسط این صنعت به عنوان یکی از تأثیرگذارترین نمایشگاه‌ها در جهان شناخته می‌شود.

توسعه سریع علم و فناوری، دامنه کاربردهای پلاستیک و لاستیک را در بخش‌های مختلف تولید از جمله خودرو، لوازم الکترونیکی و الکتریکی، فناوری اطلاعات و مخابرات، ساختمان و سایر موارد به طرز چشمگیری افزایش داده است. از این رو Chinaplas به یک سکوی برجسته تجاری برای این صنایع تبدیل شده است و همچنین تا حد زیادی به پیشرفت روزافزون آنها کمک کرده است. تأمین‌کنندگان بین المللی، مجموعه‌ای از ماشین آلات پیشرفته و مجموعه گسترده‌ای از مواد شیمیایی و مواد اولیه را به بازدیدکنندگان در سراسر جهان نشان می‌دهند. علاوه بر این غرفه‌های مختلف بین‌المللی، محصولات و فناوری نوآورانه خود را به نمایش می‌گذارند.

معمولاً این نمایشگاه به طور متناوب در گوانگژو و شانگهای برگزار می‌شود و به دلیل COVID 19، نمایشگاه در سال 2020 لغو شد و در سال 2021 در شنژن در حال برگزاری است.

این نمایشگاه در تاریخ 13-16 آوریل 2021 در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های ملی، Hongqiao ، شانگهای (NECC) دایر است و پیش‌بینی می‌شود بیش از 3900 غرفه دار از 40 کشور در سراسر جهان در مساحتی با بیش از 340،000 متر مربع در این رویداد شرکت کنند.

کانگورو

ویرا صنعت دقیق پارس

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب