wikishimi.com

تولید فیلامنت‌های زیست‌تخریب‌پذیر چاپگر سه‌بعدی

تولید فیلامنت‌های زیست‌تخریب‌پذیر چاپگر سه‌بعدی

Helian Polymers قصد دارد با شراکت CJ BIO، از PHA برای تولید فیلامنت چاپ سه‌بعدی کاملا زیست‌تخریب‌پذیر استفاده کند.

اختصاصی ویکی‌شیمی:

Helian Polymers از سال 2007 در زمینه پلاستیک‌های زیستی و همچنین تجارت کنسانتره‌های رنگی و مواد افزودنی در مقیاس بین‌المللی فعال بوده است. با افزایش مقررات و نگرانی‌های اجتماعی در مورد پلاستیک‌های فسیلی،Helian  تلاش خود را برای تهیه مواد زیست‌پایه و زیستتخریب‌پذیر و توسعه برنامه‌های سفارشی افزایش داد.

Helian Polymers در سال 2012 برند colorFabb را راه‌اندازی کرد که به یکی از پیشروترین و ابتکاری‌ترین تولیدکنندگان فیلامنت چاپ سه‌بعدی در جهان تبدیل شده است.

اکنون، در سال 2021، Helian Polymers دوباره تمرکز خود را بر روی بیوپلیمرها قرار داده است. Helian Polymers قصد دارد با شراکت CJ BIO، از PHA برای تولید فیلامنت چاپ سه‌بعدی کاملا زیست‌تخریب‌پذیر استفاده کند.

مدیر عامل شرکت Helian Polymers، توضیح داد: " در جهانی با آگاهی روزافزون در مورد پایداری و نیاز به مسئولیتپذیری زیست‌محیطی، ما از همکاری با CJ CheilJedang Bio برای تولید مواد زیستی و به خصوص PHA بسیار هیجان‌زده‌ایم. "

CJ BIO قرار است PHA انعطاف‌پذیر و بی‌شکل را در اختیار Helian Polymers قرار دهد تا خواص مکانیکی آن را به دلخواه تغییر داده و بر ضعف‌های رایج PHA مانند شکنندگی و جمع‌شدگی غلبه کند. گرید جدید PHA به این شرکت‌ها کمک می‌کند تا فیلامنت‌های PHA با ویژگی‌های مختلف و ارزش افزوده بالا تولید کنند.

CJ BIO با 11 کارخانه تولیدی در شش کشور، پیشروترین تامین‌کننده محصولات زیستی تخمیری برای تغذیه حیوانات و انسان است. CJ BIO که بخشی از شرکت بزرگ CJ در کره جنوبی می‌باشد، از بسیاری از جنبه‌ها اولین، بهترین و متفاوت‌ترین است و هدف آن ایجاد محصولات نوآورانه می‌باشد.

پیکنیک برند

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب