wikishimi.com

استفاده از حلال برای بازیافت پلی‌استایرن

استفاده از حلال برای بازیافت پلی‌استایرن

انحلال، یک فناوری کارآمد و کم‌مصرف است که یک راه حل مقرون به صرفه برای بازیافت پلی‌استایرن در یک حلقه بسته را ارائه می‌دهد.

اختصاصی ویکی‌شیمی:

متخصص بین‌‌‌المللی استایرنیک، Ineos Styrolution و مبتکر کانادایی فناوری انحلال Polystyvert، در حال همکاری برای تبدیل پلی‌استایرن (PS) مصرف شده به یک رزین PS جدید و با کیفیت هستند.

Polystyvert از یک فناوری جدید برای انحلال ضایعات پلی‌استایرن در یک حلال استفاده می‌کند. در این فرآیند، آلاینده‌ها و مواد افزودنی به روش‌های مکانیکی و شیمیایی از بین می‌رود و سپس پلیمر اصلی از حلال جدا می‌شود. محصول نهایی یک پلیمر "تمیز" است که می‌تواند دوباره به عنوان یک رزین جدید مورد استفاده قرار گیرد.

انحلال، یک فناوری کارآمد و کم‌مصرف است که یک راه حل مقرون به صرفه برای بازیافت پلی‌استایرن در یک حلقه بسته را ارائه می‌دهد. با استفاده از این روش‌، پلی‌استایرن بازیافتی با قیمتی رقابتی تولید می‌شود و پتانسیل کامل برای ایجاد اقتصاد چرخشی را دارد.

Polystyvert گفت که این فناوری خالص‌سازی قابلیت تصفیه انواع مواد اولیه از زباله‌های صنعتی گرفته تا مواد استفاده شده توسط مصرف‌کنندگان نهایی را فراهم می‌کند. این فناوری می‌تواند طیف وسیعی از آلاینده‌های سخت مانند رنگدانه‌ها و ضدحریق‌های برمی را از بین ببرد.

دانه‌های بازیافتی PS می‌تواند برای طیف وسیعی از محصولات از جمله کاربردهای غذایی مورد استفاده قرار گیرد. Ineos Styrolution گفت که فناوری تصفیه ارائه شده توسط Polystyvert بی‌نظیر است و کیفیت بالای رزین پلی‌استایرن بازیافتی نهایی برای دستیابی به یک اقتصاد واقعاً چرخشی در بازارهای کلیدی مانند بسته‌بندی غذایی ضروری می‌باشد. Ineos Styrolution قرار است در گسترش این فناوری در سطح تجاری به Polystyvert کمک کند.

کانگورو

ویرا صنعت دقیق پارس

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب