wikishimi.com

FlexFill، نوآوری Valvoline در بسته‌بندی‌ محصولاتش

FlexFill، نوآوری Valvoline در بسته‌بندی‌ محصولاتش

این برند روغن موتور، جدیدترین بسته‌بندی روغن دنده خود را با هدف انعطاف‌پذیری بیشتر و در نتیجه ضایعات کمتر، ارائه کرد.

اختصاصی ویکی‌شیمی: شرکت آمریکایی Valvoline، تأمین‌کننده عمده روان‌کارهای برند و خدمات خودرویی در سراسر جهان، دیروز از خرده‌فروشی جدیدترین بسته‌بندی نوآورانه روغن دنده خود با نام FlexFill خبر داد.

این بسته‌بندی‌های کیسه‌مانند، با ویژگی انعطاف‌پذیری و ممانعت از هدررفت خود، تعویض روغن دنده توسط مصرف‌کننده را آسان می‌سازند.

هیدی ماتیس، مدیر ارشد بازاریابی والوولین گفت: " سعی ما بر این است تا از طریق مهندسی محصول و بسته‌بندی نوآورانه آن، مراقبت از خودرو را آسان کنیم. FlexFill برای استفاده در فضاهای کوچک و كاهش ضایعات محصول طراحی شده است، و به کاربران این امکان را می‌دهد كه از هر قطره روغن دنده خریداری شده با کمترین دردسر ممکن استفاده كنند."

تا به امروز، از پلاستیک سخت در بسته‌بندی روغن دنده سنتزی استفاده می‌شد، که به سختی می‌توان آن را در زیر اتومبیل مانور داد و در نتیجه همیشه مقداری از محصول در انتهای قوطی بلا استفاده می‌ماند. این اختراع جدید، نه تنها اتلاف محصول را کاهش می‌دهد، بلکه استفاده از آن در فضای محدود زیر اتومبیل نیز راحت است.

راجر انگلند، مدیر تحقیق و توسعه Valvoline گفت: " تلاش هر روزه ما بر آن است تا راه‌حل‌هایی برای کاربران خود ایجاد کنیم که باعث حفاظت بهتر از وسایل نقلیه و افزایش طول عمر خودرو شوند و یا با صرفه‌تر، سازگارتر با محیط زیست و قابل استفاده آسان‌تر باشند. "

از سال 1866، Valvoline دانش خود در زمینه تولید روغن موتور را مفهومی‌تر، آزمایش شده تر و کامل‌تر کرده است و هر روز تلاش می‌کند محصولات پیشرو خود را با بالاترین کیفیت و بهترین بسته‌بندی برای جلب رضایت مشتریان در سراسر جهان عرضه کند.

از اولین racing oil در جهان تا اولین high mileage oil تا synthetic blend، بیش از 150 سال است که Valvoline از موتورها محافظت می‌کند.

کانگورو

ویرا صنعت دقیق پارس

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب