wikishimi.com

گزارش اختصاصی ویکی شیمی از اولین دوره نمایشگاه بین المللی پایین دستی نفت تهران

گزارش اختصاصی ویکی شیمی از اولین دوره نمایشگاه بین المللی پایین دستی نفت تهران

اولین دوره نمایشگاه صنایع پایین دستی نفت در حالی از 13 بهمن ماه سال جاری تا 16 بهمن برگزار شد که با نواقص و دستاورد های متفاوتی همراه بود.

به گزارش خبرنگار ویکی شیمی این دوره که با حضور محدود شرکت های بزرگ برگزار شد با اطلاع رسانی ضعیفی نیز همراه بود. به طوریکه در نمایشگاه تنها یک بنر به این رویداد اختصاص یافته بود و یافتن سالن های مربوطه بسیار سخت بود.
به طور اختصاری با هم مروری میکنیم از نکات مهم بازدید از نمایشگاه صنایع پایین دستی نفت:
1) یکی از نکاتی از درون این رویداد به شدت به چشم میخورد نیاز این حوزه به یک مرجع اطلاع رسانی ایمن و دقیق و لحظه ای بود تا نیازهای مختلف این حوزه مهم کشوری را مرتفع کند.
2) سامانه تدارکات الکترونیکی دولت:
مرکز توسعه تجار الکترونیکی وزارت صمت به عنوان متولی طراحی و توسسعه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، سامانه تدارک الکترونیکی جامعی جهت استفاده در بخش دولتی طراحی و پیاده سازی نموده است . این سامانه ضمن تحقیق و انجام کیه مراحل یک معامله خرید جزئی و متوسط کالا، مناقصات کالا و خدمات و مزایده های کالا بصورت الکترونیکی و بر خط آنلاین اطلاعات به موقع و مناسبی از چگونگی فعالیت ها، مراحل و اسناد را در اختیارمدیران قرار میدهد.
3)سامانه یکپارچه سازی پالایشگاه ها:
تعدادی از پالایشگاه های خصولتی کشور مثل پالایشگاه بندر عباس و ... در اقدامی مشترک تصمیم به تشکیل سامانه ای گرفتن تا از این طریق کلیه اطلاعات و قیمت های خود را یکپارچه کنند. آنچه گفته شد مدیر این سامانه یکی از نمایندگان سابق مجلس شورای اسلامی است.
4)یک شرکت نرم افزاری به یک نوآوری در سیستم های حضور و غیاب کارکنان رسیده بود به شکلی که مدیر با انتخاب یک محدوده ای برای کارکنان خود میتواند از حضوربه موقع آن ها در مکان مربوطه اطمینان حاصل کند . این نرم افزار بر روی تلفن همراه همه کارکنان قابل نصب است و دیگر نیازی به ثبت اثر انگشت نیست و بیشترین استفاده آن در هنگام ماموریت رفتن کارکنان  میباشد.
در نهایت این نمایشگاه در حالی دیروز به نقطه پایان رسید که میتوان از دستاوردهای آن برای برگزاری هر چه بهتر آن در دوره های بعد استفاده کرد.

کانگورو

ویرا صنعت دقیق پارس

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب