wikishimi.com

رزین کوپلیمر جدید Sabic

رزین کوپلیمر جدید Sabic

معرفی گرید جدیدی از رزین‌های کوپلیمر مقاوم در برابر قوی‌ترین ضدعفونی‌کننده‌ها در محیط‌های بهداشتی توسط سابیک

اختصاصی ویکی شیمی:

شرکت Sabic عربستان قصد دارد گرید جدیدی از رزین‌های کوپلیمر خود که برای مقاومت در برابر قوی‌ترین ضدعفونی‌کننده‌ها در محیط‌های بهداشتی به کار می‌رود، را در رویداد BIOMEDigital 2020 معرفی کند.

این ماده نیمه بلورین جدید، چهارمین محصول از سری کوپلیمرهای LNP ELCRES CRX می‌باشد که مقاومت بیشتری در برابر شویند‌های ضدعفونی‌کننده محیط‌های بهداشتی دارد و از خرابی و ترک‌خوردگی زودرس (ESC) تجهیزات پزشکی جلوگیری می‌کند.

 

محیط‌های بهداشتی به طور فزاینده از ضدعفونی‌کننده‌های تهاجمی مانند الکل‌ها، پراکسیدها و ترکیبات آمونیوم کواترنر برای مقابله با عفونت‌های اکتسابی در بیمارستانها (HAI) استفاده می‌کنند. این مواد شیمیایی می‌توانند باعث ESC و خرابی قطعات پلاستیکی شوند و عمر مفید قطعات را کاهش دهند. کوپلیمرهای LNP ELCRES CRX می‌توانند یک جایگزین بالقوه جدید در تولید تجهیزات موجود باشند.

 

طبق گفته سابیک، کوپلیمر نیمه‌بلورین جدید دارای عملکرد UL V0 در 1.5 میلی‌متر، شکل‌پذیری خوب و بالاترین سطح مقاومت شیمیایی در برابر ضدعفونی‌کننده‌های بیمارستانی است. تمام گریدهای فعلی LNP ELCRES CRX، مات و دارای قابلیت رنگ‌آمیزی دلخواه هستند و با الزامات گواهی استاندارد ISO 10993 (بخش 5 و 10) مطابقت دارند. تمام این مواد در خط‌مشی محصولات بهداشتی سابیک گنجانده شده‌اند و از فرمولاسیون مخصوص آن پیروی می‌کنند.

 

جزئیات بیشتر در مورد این محصول توسط نیتین رایکار، مدیر ارشد تجارت Sabic در رویدادهای مجازی BIOMEDigital 2020 در تاریخ 3 تا 5 نوامبر و Engineering Week در روزهای 30 نوامبر تا 4 دسامبر ارائه خواهد شد.

ویرا صنعت دقیق پارس

پیکنیک برند

کارگزاری نهایت نگر

مهمترین مطالب