EN AR
تحلیل بازار
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ 0

wikishimi.com

بازار جهانی چرم میکروفایبر

بازار جهانی چرم میکروفایبر

تولیدکنندگان جهانی چرم میکروفایبر، به طور عمده در آسیای جنوب شرقی از جمله کشورهای ژاپن، چین، تایوان و کره جنوبی متمرکز هستند

اختصاصی ویکی‌شیمی‌: 

تولیدکنندگان جهانی چرم میکروفایبر، به طور عمده در آسیای جنوب شرقی از جمله کشورهای ژاپن، چین، تایوان و کره جنوبی متمرکز هستند .در خارج از این منطقه تنها کشور ایتالیا از تولیدکنندگان این نوع چرم مصنوعی به شمار می‌آید.

 

درحال حاضر ژاپن، تولیدکننده پیشرو در بازار جهانی است و با توجه به دارا بودن تکنولوژی بالا ، از لحاظ کیفی  در راس سایر کشورهای تولیدکننده قرار دارد. چین نیز به جهت تنوع محصول و کیفیت، روند خوبی را در پیش گرفته است بطوریکه پیش‌بینی می‌شود در سال‌های آتی به بزرگترین تولیدکننده چرم‌های میکروفایبر جهان تبدیل گردد.

 

پیشرفت‌های مداوم در این صنعت، افزایش تمایل به مصرف این نوع چرم مصنوعی، فزونی گرفتن نگرانی‌ها درمورد مسائل زیست محیطی ناشی از فرآیند تولید چرم طبیعی و سایر چرم‌های مصنوعی، از عوامل افزایش رشد مصرف این محصول به شمار می‌آید، و پیش‌بینی می‌شود در سال‌های آینده روند سریع‌تری به خود گیرد. با توجه به افزایش تقاضا، انتظار می‌رود که ظرفیت تولید چرم میکروفایبر نیز افزایش چشمگیری، در سطح جهانی پیش‌رو داشته باشد. امیدواریم در آینده‌ای نه چندان دور با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی شاهد تولید و تکنولوژی ساخت چرم میکرو فایبر در ایران باشیم.  

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
به کانال ویکی شیمی بپیوندید