EN AR
اخبار
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ 0

wikishimi.com

سرمایه‌گذاری HyperDrive Lubricants بر مزارع مخازن نوین

سرمایه‌گذاری HyperDrive Lubricants بر مزارع مخازن نوین

HyperDrive Lubricants یک تولیدکننده باسابقه و پیشرو در تولید باکیفیت‌ترین روانکارها در انگلستان است

اختصاصی ویکی‌شیمی:

شرکت HyperDrive Lubricants، تولیدکننده روانکار در انگلستان، اعلام کرد قصد دارد سرمایه‌گذاری قابل‌ملاحظه‌ای بر تاسیسات تولیدی خود در ردیچ انگلستان انجام دهد. HyperDrive Lubricants یک تولیدکننده باسابقه و پیشرو در تولید باکیفیت‌ترین روانکارها در انگلستان است که می‌خواهد یک مرکز آزمایشگاهی پیشرفته در سایت تولید خود در ردیچ مستقر کند.

این شرکت در حال سرمایه‌گذاری 500 هزار پوند برای نصب مزرعه مخازن (tank farm) پیشرفته است که خطر آلودگی متقابل را به طور کامل از بین می‌برد و کیفیت و استانداردهای تولید را بهبود می‌بخشد.

از زمان خریداری این شرکت توسط Certas Energy در تاریخ 30 نوامبر 2018، تقریباً نیم میلیون پوند سرمایه‌گذاری در ردیچ انجام شده و ظرفیت ذخیره‌سازی محصولات روانکار نهایی 150 هزار لیتر افزایش یافته است. این تغییرات، ظرفیت تولید و تجارت شرکت را ارتقا می‌دهد و کارآیی بیشتری برای عملکرد و کیفیت محصول به ارمغان می‌آورد.

مزرعه مخازن که نوعی پایانه نفتی است توسط یکی از برجسته‌ترین تولیدکنندگان مخازن ذخیره سوخت در انگلستان برای Certas Energy طراحی شده که پیش از این مزارع مخزن را در دو تاسیسات خود نصب کرده است. مزارع مخازن، سطح آلودگی را به پایین‌ترین مقدار استانداردهای صنعتی کاهش می‌دهند.

Certas Energy میلیون‌ها دلار برای فراهم کردن این امکانات منحصر به فرد سرمایه‌گذاری کرده است که به طور کامل خطر آلودگی متقاطع را از بین می‌برد و به آنها امکان ذخیره و تامین روغن روانکار را به صورت عمده و در سراسر انگلستان می‌دهد.

لی بورگس، مدیر HyperDrive می‌گوید: " Certasفرآیند کنترل کیفیت بی‌نظیری دارد. امروزه تولیدکنندگان در سطح بسیار بالایی مشغول به کار هستند و رقابت با آن‌ها ممکن نیست مگر آنکه سابقه و کیفیت شما اثبات شده باشد. مهمترین قسمت عملیاتی Certas مزارع مخازن است که با طراحی و تنظیم منحصر به فرد خود امکان حذف آلودگی را فراهم کرده و میزان ورودی و خروجی به مخازن را با دقت میلی‌لیتر اندازه‌گیری می‌کند. هدف از این سرمایه‌گذاری این است که مطمئن باشیم شرکت در آینده امکان تامین روانکارهای مورد نیاز مشتری در سطح وسیع را دارد."

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
به کانال ویکی شیمی بپیوندید