EN AR
اخبار
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ 0

wikishimi.com

تداوم مشق استقلال

تداوم مشق استقلال

ایران جزء ۵ کشور دنیا در حوزه ساخت «دستگاه تصفیه روغن» قرار گرفت

ویکی‌شیمی:

شرکت‌های دانش‌بنیان نشان داده‌اند اگر مورد حمایت قرار گیرند می‌توانند منشا برکات زیادی باشند که نمونه آن را می‌توان در زمینه ساخت دستگاه تصفیه روغن در مشهد شاهد بود.
 خودکفایی و جهش تولید ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند و در این میان بعضا حمایت از تولید می‌تواند منجر به افزایش انگیزه تولیدکنندگان نیز شود. شرکت‌های دانش بنیان در سال‌های اخیر گره‌های زیادی از صنعت و تولید کشور باز کرده‌اند و با وجود بی‌مهری‌هایی که بعضا به آن‌ها روا داشته شده اما با انگیزه مسیر خود را دنبال کرده‌اند.

 

نیروی کار و فعال این شرکت‌ها را عمدتا جوانان تشکیل می‌دهند که بر قوه ابتکار و خلاقیت و دانش خود تکیه می‌کنند؛ در مشهدمقدس نیز نمونه‌های زیادی از این شرکت‌ها مستقر هستند که گام‌هایی اساسی در مسیر استقلال کشور برداشته‌اند.

 

مجید قدریان؛ مدیر اجرایی یکی از  شرکت دانش بنیان مستقر در مشهد که در زمینه تجهیزات نیروگاهی فعال است در این زمینه با اشاره به عدم حمایت دولت از اجرایی کردن طرح‌ها می‌گوید: شرکت‌های دانش بنیان مورد حمایت صد درصدی دولت قرار گیرند. با ساخت و نصب دستگاه تصفیه روغن در نیروگاه برق نکا توانستیم در میان پنج کشور دنیا دارای این فناوری قرار بگیریم.

منبع: تسنیم

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
به کانال ویکی شیمی بپیوندید